Site Kuralları

Genel Site Kuralları:
UYARI: yenialbumindir.com sitesi, sitede bağlantısı verilmiş ticari hiçbir programla ilgili herhangi bir dosyayı kendi sunucularında barındırmamaktadır.

UYARI: yenialbumindir.com sitesinin (Bundan sonra "İnternet Sitesi" olarak bahsedilecektir) sahipleri ve/veya barındırmayı sağlayan hosting şirketi, içerikten ve Üyelerinin kullanım amaçlarından kesinlikle sorumlu değildir. Bu İnternet Sitesindeki tüm dosyalar ve bütün site içeriği, sadece kişisel (özel) maksatlar içindir. Eğer, bu İnternet Sitesi eğitim veya eğlence amaçları dışında kullanılırsa, hareketlerinizin veya doğabilecek yasal başka herhangi bir şeyin sonucundan sorumlu tutulamayız. Bu İnternet Sitesinde bağlantılarla yayınlanmış herhangi bir yazılımı indirdiyseniz, söz konusu yazılımı kullanabilmeniz için yazarından veya perakendecisinden resmi olarak satın almanız gerekir. Aksi takdirde bulunduğunuz ülkenin yasalarını ihlal ediyor olabilirsiniz. Eğer, bu İnternet Sitesi veya içeriği ile ilgili herhangi bir rahatsızlık duyarsanız, kolayca İnternet Tarayıcınızın "Geri (Back)" butonuna tıklayarak bu İnternet Sitesinden ayrılabilirsiniz.

Eğer resmi bir amaç için bu sitede buluyorsanız (Anti-Korsan, Hükümet veya herhangi bir Yazılım Şirketi ile bağlantınız varsa) herhangi bir sayfayı, herhangi bir HTML dosyasını ve bu sitenin yapılması için kullanılan herhangi bir kodu göremezsiniz, hiçbir dosyayı indiremezsiniz. Bu İnternet Sitesinin içerdiği bütün bilgi, kişisel (özel) amaçlar içindir, ve yukarıda belirtilen amaçlar dışında bu İnternet Sitesi'ni görebileceğiniz (inceleyebileceğiniz) anlamına gelmez. Eğer, bu koşulları kabul etmeden bu İnternet Sitesi'ne girerseniz, 1995'te Bill Clinton tarafından imzalanmış olan İnternet gizlilik anlaşmasının 431.322.12 numaralı maddesini ihlal ediyorsunuz demektir. Buradan elde ettiğiniz dosyaları saklayarak, İnternet Sağlayıcı Servisimizi ve/veya Servislerimizi veya Şirketlerini tehdit EDEMEZSİNİZ, ve bu İnternet Sitesi'ne üye olan, bu İnternet Sitesi'ni kullanan ve bu İnternet Sitesi'ne giren herhangi birisinin ya da aile bireylerinin aleyhine DAVA AÇAMAZSINIZ.

Bu İnternet Sitesi'ne girmekle ve bu İnternet Sitesi'ne girmeye devam etmekle açıkça yukarıda belirtilen tüm koşulları kabul etmiş sayılırsınız ve bütün Uluslararası İnternet Kuralları ve Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına göre bu İnternet Sitesi'nin içeriği hakkında, Site, Site Kurucusu ve Üyeleri aleyhine bir faaliyette bulunamaz, her ne sebeple olursa olsun aleyhine dava açamaz, delil toplayamaz, şahitlik yapamaz, bu İnternet Sitesi'nin aleyhine olabilecek hiçbir faaliyette bulunamazsınız.

EĞER BU ANLAŞMADA YUKARIDA BELİRLENEN MADDELERİ KABUL ETMİYORSANIZ, LÜTFEN BİR AN ÖNCE BU İNTERNET SİTESİNİ TERK EDİN !!!

BÜTÜN İNDİRDİĞİNİZ DOSYALARI, KURULUMLARI VE PROGRAMLARI ÇALIŞTIRMAK VE BAŞLATMAK KENDİ SORUMLULUĞUNUZ ALTINDADIR. HİÇBİR ŞEKİLDE yenialbumindir YÖNETİCİLERİ VE/VEYA HOSTİNG SAHİPLERİ SORUMLU TUTULAMAZ.BEĞENMİŞ OLDUĞUNUZ ÜRÜNLERİ ALMANIZI TAVSİYE EDERİZ.


Sitemiz, hukuka, yasalara telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan, yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir.Telif hakkını ihlal edildiğini düşündüğünüz ve hakları sizde olan konua yada konular varsa lütfen ekincenet@gmail.com mail adresinden bize ulaşınız.