istanbul escort

Turbobit Premium Aktifleştirme / Hızlı İndirme

Site içerisinde bulunan linklerin büyük bölümünü Turbobit oluşturmakta, buna alternatif olarak uploaded.net, disk.yandex servisleride kullanılsada, gerek site içi gerekse genel olarak en çok kullanılan indirme bağlantıları Turbobit üzerinden verilmekte. Eğer sadece 1 dosya değil sürekli indirme yapan biriyseniz premium almanız hızlı paralel indirmeniz için gerekebilir. Daha önce almadıysanız ve nasıl turbobit premium alacağınızı bilmiyorsanız aşağıdaki adımlardan size uygun olanı takip edebilirsiniz.

1. Yukardaki bağlantıyı yada buraya ziyaret edin. Öncelikle daha önceden üyeliğiniz varsa giriş yapın üye değilseniz sağ üst köşeden Registration yazan yere tıklayarak kolayca üye olabilirsiniz, üye olurken kullandığınız aktif olan doğru bir mail adresi girin doğrulama kodu ve premium kodu bu adrese gelecektir.

2. Üye Girişi yaptıysanız, buraya ziyaret edin, ulaştığınız sayfada “Yüksek Hızda İndirme” bağlantısına tıkladığınızda,

bu sayfa karşınıza gelecektir, sol menüden ödeme seçeneğini belirleyebilirsiniz. Kredi kartıyla, webmoney hesabınızla veya sizin için en kolay seçenek olan SMS ile premium alabilirsiniz. SMS ile premium almak için sol menüde en üstte bulunan SMS seçeneğini tıklayın.

3. SMS ödemesi için tıkladığınızda bu seçenekler karşınıza gelecektir.

 

1 haftalık Turbobit Premium için turbonet7 yazıp 7979‘a –>

1 aylık Turbobit Premium için turbonet30 yazıp 7979‘a  —>

3 aylık Turbobit Premium için turbonet100 yazıp 7979‘a –>

gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz zaman size karşılığında bir kod sms ile gelecektir. Size gelen kodu 3 numaralı “Aldığınız kodu buraya giriniz:” yazan yere girip “send” tıkladıktan sonra hesabınız premium olacaktır.Mp3 indir

yeni albüm indir

Türkü indir

Radyo Listeleri indir
Radyo Top 40 indir